MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

13.11.18

Konkurs targowy rozstrzygnięty!

Nowatorstwo, trafność oferty na zapotrzebowanie rynku, ochrona środowiska czy jakość wykonania to tylko niektóre z kryteriów oceny produktów zgłoszonych do Konkursu Targowego "Produkt Roku Targów Energetycznych ENERGETICS 2018". Nieodłącznym elementem targów jest także konkurs "Forma Promocji Targowej". A oto wyniki konkursów! 
więcej >>
13.11.18

Targi Energetyczne ENERGETICS oraz Wschodnie Dni Kooperacji oficjalnie otwarte!

XI edycję Targów Energetycznych ENERGETICS uważamy za oficjalnie otwartą! W uroczystej inauguracji udział wzięli m.in.: Artur Szymczyk - Zastępca Prezydenta Miasta Lublin ds. Inwestycji i Rozwoju, Zarząd PGE Dystrybucja S.A. na czele z Panem Prezesem Wojciechem Lutkiem, Jacek Nowicki – sekretarz generalny Stowarzyszenia Elektryków Polskich, prof. Anna Halicka - Prorektor ds. współpracy z otoczeniem społeczno-biznesowym Politechniki Lubelskiej. 
więcej >>
12.11.18

Montaż targów ENERGETICS trwa

Trwają ostatnie przygotowania do Targów Energetycznych ENERGETICS. Zapraszamy do odwiedzenia ekspozycji targowej jutro od godz. 9.00 do 17.00 oraz w środę i czwartek. Uroczyste otwarcie targów odbędzie się o godz. 11.00 w sali konferencyjnej w hali C. Wszystkim którzy nie mają jeszcze swojej wejściówki przypominamy, że rejestracja internetowa jest ciągle aktywna. 
więcej >>
10.11.2018

Lubelski Węgiel "Bogdanka" patronem branżowym Targów ENERGETICS

Z przyjemnością informujemy, że Lubelski Węgiel „Bogdanka” S.A. objął Patronat Branżowy nad XI edycją Targów Energetycznych ENERGETICS. Lubelski Węgiel „Bogdanka” jest jednym z liderów rynku producentów węgla kamiennego w Polsce, wyróżniających się na tle branży pod względem osiąganych wyników finansowych, wydajności wydobycia węgla kamiennego oraz planów inwestycyjnych zakładających udostępnienie nowych złóż. Sprzedawany przez Spółkę węgiel kamienny energetyczny stosowany jest przede wszystkim do produkcji energii elektrycznej, cieplnej i produkcji cementu. Odbiorcami Spółki są w głównej mierze firmy przemysłowe, przede wszystkim podmioty prowadzące działalność w branży elektroenergetycznej zlokalizowane we wschodniej i północno-wschodniej Polsce.
więcej >>
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9