Targi Energetics

ENERGETICS to ważne spotkanie branży energetycznej w Polsce. Istotą ENERGETICS jest nie tylko prezentacja nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego, ale również wymiana doświadczeń przez specjalistów z całej Polski i zagranicy. Znajdą się wśród nich m.in. przedstawiciele zakładów energetycznych, biur projektowych, działów energetycznych firm i zakładów przemysłowych, elektrycy i instalatorzy.

ENERGETICS to również liczne konferencje, prelekcje i szkolenia, na których poruszane są tematy aktualne i ważne dla branży energetycznej.

Lokalizacja ENERGETICSU na Lubelszczyźnie, gdzie umiejscowione są liczne inwestycje związane z modernizacją infrastruktury energetycznej jak i zwiększeniem wykorzystania energii z odnawialnych źródeł oraz siedziby wielu ważnych podmiotów branży energetycznej, jest dodatkowym atutem. Także lokalizacja Lublina w obszarze Makroregionu Wschodniego oraz bliskość ważnych dla energetyki rynków ukraińskiego i białoruskiego.

Najbliższa edycja targów: 15 – 17 listopada 2022 r.

Komunikat - zmiana terminu wydarzenia

W związku z dynamiką czwartej fali pandemii COVID-19 na terenie Polski oraz poza jej granicami, a także ze względu na udostępniony  obiekt Targów Lublin S.A. na potrzeby szpitala tymczasowego,

Zarząd Targów Lublin S.A. podjął decyzję o zmianie terminu Targów Energetycznych ENERGETICS 2021

i realizacji w dniach 15-17 listopada 2022 roku.

Nowy termin Targów Energetycznych ENERGETICS został zarekomendowany przez Głównego Partnera PGE Dystrybucja S.A. Mamy nadzieję, że nowy termin będzie dla Państwa dobrym rozwiązaniem i dzięki większemu zdystansowaniu z Targami ENERGETAB da możliwość uczestniczenia w Targach ENERGETICS tym, którzy ze względu na dotychczasowy krótki odstęp między w/w targami, nie mogli się pojawić. Wierzymy również, że w roku 2022 sytuacja pandemiczna w Polsce i na świecie poprawi się i tym samym pozwoli bezpiecznie przeprowadzić targi.

Targi Energetyczne ENERGETICS w liczbach

0
zwiedzających
0
wystawców
0
m. kw. powierzchni

NEWSLETTER

Zapisz mnie do newslettera.

Akceptuję politykę prywatności.