MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

04.08.17

XXI Polsko-Białoruskie Forum Gospodarcze "Dobrosąsiedztwo - 2017" na Targach ENERGETICS

„Popatrzmy w przyszłość: energetyka, transport i logistyka – pola dla nowoczesnej współpracy sąsiadów” to hasło przewodnie dwudniowego XXI Polsko-Białoruskiego Forum Gospodarczego "Dobrosąsiedztwo - 2017", które odbędzie się podczas Targów ENERGETICS. W ramach spotkania eksperci będą rozmawiać o istotnych kwestiach, m.in.: kierunkach rozwoju polsko-białoruskiej współpracy w sektorze transportu i logistyki czy działaniach przemysłu na rzecz energetyki, zwłaszcza w obszarze innowacji i kooperacji.  Swoją obecność zapowiedzieli przedstawiciele polskiej i białoruskiej administracji centralnej, jak i władz lokalnych. Forum odbędzie się w dn. 14-15 listopada 2017. 
27.06.17

Patronat honorowy Ministra Energii

Miło nam poinformować, że Minister Energii Krzysztof  Tchórzewski objął Patronat Honorowy nad X edycją Targów Energetycznych ENERGETICS. 
27.04.17

Międzynarodowa konferencja dotycząca energetyki odnawialnej i efektywności energetycznej na Targach ENERGETICS

Podczas tegorocznych Targów ENERGETICS odbędzie się międzynarodowa konferencja poświęcona problematyce energetyki odnawialnej i działaniom poprawiającym efektywność energetyczną. Do udziału w konferencji zostaną zaproszeni przedstawiciele instytucji partnerskich projektu EmpInno z Niemiec, Danii, Polski, Litwy, Łotwy, Estonii, Finlandii i Szwecji. Podczas konferencji będą prezentowane dobre praktyki związane z transferem technologii i wdrażaniem innowacji w branży OZE i efektywności energetycznej.
więcej >>
18.04.17

ENERGETICS 2017 - to tu spotyka się branża energetyczna

Rozwiązania dla energetyki, nowoczesne technologie, elektroenergetyka i elektrotechnika, energetyka alternatywna i odnawialna - tak zapowiada się jubileuszowa X edycja Lubelskich Targów Energetycznych ENERGETICS. Już dziś zaplanuj wizytę na Targach! Zapraszamy w dn.  14-16 listopada 2017 r. 

Wstęp na targi dla przedstawicieli branży jest bezpłatny po rejestracji. Nie zwlekaj i zarejestruj się już dziś!     >>> REJESTRACJA <<<
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9