Targi Lublin S.A. są jednym z najważniejszych ośrodków targowych w Polsce. Odpowiednie zaplecze – ponad 12 tys. wewnętrznej powierzchni wystawienniczej, profesjonalny zespół i ponad 20-letnie doświadczenie zapewniły firmie miejsce w ścisłej czołówce polskich organizatorów targów. 
 
Spółka powstała w 1999 roku i od tego czasu zajmuje się organizacją wydarzeń o bardzo zróżnicowanym charakterze. Obiekt przeznaczony jest do organizacji targów branżowych, jak również kongresów, konferencji, szkoleń oraz imprez okolicznościowych. Branżowe wydarzenia targowe organizowane przez firmę obejmują tematykę budowlaną, motoryzacyjną, rolniczą, ogrodniczą, energetyczną i wiele innych. Od wielu lat spółka systematycznie rozszerza ofertę targową i wystawienniczą odpowiadając na zapotrzebowanie rynku.
 

Targi Lublin S.A. gospodarują rozległym, zarówno krytym, jak i otwartym obszarem wystawienniczo-konferencyjnym: 

  • krytą powierzchnią wystawienniczą bez wewnętrznych podziałów: 7,2 tys. mkw (hala C) + 2,8 tys.mkw (hala A) 
  • dwoma salami konferencyjnymi na 150 osób każda
  • pokaźnym holem, który pomieści do 500 osób
  • zewnętrznym placem wystawienniczym: 5 tys.mkw
  • 600 miejscami parkingowymi.

Zaletą Targów Lublin jest dogodna lokalizacja. Usytuowany w centrum miasta obiekt, sąsiaduje z dworcem PKP i znajduje się w odległości około 15-minutowej drogi od Portu Lotniczego Lublin. Dzięki unikalnemu położeniu w otoczeniu Parku Ludowego możliwa jest ekspozycja w scenerii zieleni parku na zewnętrznym terenie wystawienniczym.

NEWSLETTER

Zapisz mnie do newslettera.

Akceptuję politykę prywatności.