Nowość na Targach ENERGETICS – pokazy prac pod napięciem

Po raz pierwszy na Targach Energetycznych ENERGETICS będzie można obejrzeć na żywo pokazy prac pod napięciem. Na hali wystawienniczej zostanie zamontowana tymczasowa linia SN (średniego napięcia), zaś zespół energetyków zaprezentuje w jaki sposób przebiegają prace pod napięciem (PPN) zarówno z wykorzystaniem izolowanych podnośników koszowych, jak i z ziemi przy użyciu drążków teleskopowych.

Czytaj więcej »

Dziękujemy!

XI edycja Targów Energetycznych ENERGETICS za nami. To były trzy intensywne dni rozmów, spotkań, szkoleń i konferencji. Serdecznie dziękujemy, wszystkim którzy byli z nami. W

Czytaj więcej »

Trwa najważniejsze spotkanie liderów polskiej energetyki!

Pierwszy dzień Targów ENERGETICS upłynął pod znakiem spotkań, rozmów biznesowych oraz rozważań nad przyszłością polskiej energetyki. Program na dziś zapowiada się równie interesująco. Forum Biznesowe Yokoten, Seminarium Lubelskiego Klastra Ekoenergetycznego, szkolenie „Elektromobilność dzisiaj i jutro” oraz szkolenia prowadzone przez naszych Wystawców to tylko część z propozycji na dziś.

Czytaj więcej »

Konkurs targowy rozstrzygnięty!

Nowatorstwo, trafność oferty na zapotrzebowanie rynku, ochrona środowiska czy jakość wykonania to tylko niektóre z kryteriów oceny produktów zgłoszonych do Konkursu Targowego „Produkt Roku Targów Energetycznych ENERGETICS 2018”. Nieodłącznym elementem targów jest także konkurs „Forma Promocji Targowej”. A oto wyniki konkursów!

Czytaj więcej »

Targi Energetyczne ENERGETICS oraz Wschodnie Dni Kooperacji oficjalnie otwarte!

XI edycję Targów Energetycznych ENERGETICS uważamy za oficjalnie otwartą! W uroczystej inauguracji udział wzięli m.in.: Artur Szymczyk – Zastępca Prezydenta Miasta Lublin ds. Inwestycji i Rozwoju, Zarząd PGE Dystrybucja S.A. na czele z Panem Prezesem Wojciechem Lutkiem, Jacek Nowicki – sekretarz generalny Stowarzyszenia Elektryków Polskich, prof. Anna Halicka – Prorektor ds. współpracy z otoczeniem społeczno-biznesowym Politechniki Lubelskiej.

Czytaj więcej »

Lubelski Węgiel „Bogdanka” patronem branżowym Targów ENERGETICS

Z przyjemnością informujemy, że Lubelski Węgiel „Bogdanka” S.A. objął Patronat Branżowy nad XI edycją Targów Energetycznych ENERGETICS. Lubelski Węgiel „Bogdanka” jest jednym z liderów rynku producentów węgla kamiennego w Polsce, wyróżniających się na tle branży pod względem osiąganych wyników finansowych, wydajności wydobycia węgla kamiennego oraz planów inwestycyjnych zakładających udostępnienie nowych złóż.

Czytaj więcej »

NEWSLETTER

Zapisz mnie do newslettera.

Akceptuję politykę prywatności.