MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

14.11.16

ENEREGTICS już jutro!

Trwają ostanie przygotowania do Targów Energetycznych ENERGETICS, Targów Technologii Szerokopasmowych INFOSTRADA oraz Wschodnich Dni Kooperacji. Serdecznie zapraszamy na uroczyste otwieracie Targów, które odbędzie się jutro (15 listopada, wtorek) o godz. 11.00  na scenie w Hali C. Przypominamy, że dla zwiedzających wstęp na targi jest bezpłatny po rejestracji (on-line lub na miejscu podczas trwania Targów). Szczegóły dostępne są w zakładce "Dla zwiedzających". 
więcej >>
13.11.16

WAGO ELWAG na Targach ENERGETICS

WAGO ELWAG oferuje profesjonalne szkolenia z zakresu techniki łączeniowej i automatyki oraz projektowania listew przy pomocy programu ProServe, ułatwiającego późniejsze prace montażowe i rozruchy. Podczas targów zaprezentują m.in.: urządzenia do automatyzacji sieci SN, spełniające wymogi cyberbezpieczeństwa, rozwiązania do monitorowania i zarządzania OZE, układy zasilania gwarantowanego z zaawansowaną diagnostyką dla obiektów monitorowanych zdalnie, listwy Pomiarowe WAGO LPW, rodzinę złączek listwowych TOPJOB® S, uniwersalne złączki instalacyjne z serii 221 do wszystkich rodzajów przewodów.
więcej >>
12.11.2016

Kable, przewody oraz osprzęt do linii WN od Zircon Poland

Zircon Poland Sp. z o.o. to firma inżynieryjno-handlowa specjalizująca się w kablach, przewodach oraz osprzęcie do linii WN. Świadczy usługi projektowe i konsultingowe. Wykonuje także m.in.: projekty i analizy napowietrznych i kablowych linii wysokich napięć. Ich ofertę będziecie mogli sprawdzić na Targach ENERGETICS. 

więcej >>
10.11.16

Praski hydrauliczne i mechaniczne oraz narzędzia do prac kablowych i sieciowych od BANASZAK SP. J.

Firma BANASZAK SP. J. specjalizuje się w produkcji prasek hydraulicznych i mechanicznych oraz narzędzi do prac kablowych i sieciowych. Stanowi to podstawę działalności od 40 lat w blisko 70 letniej historii firmy.
więcej >>
5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13