MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

16.11.16

Drugi dzień targów upływa pod znakiem wystąpień eksperckich

Trwa drugi dzień Targów. W programie na dziś m.in.: Seminarium Lubelskiego Klastra Ekoenergetycznego, warsztaty pomiarów elektrycznych SONEL MPI 530 + PE5 z certyfikatem umiejętności SEP COSiW, Seminarium "Prawne aspekty wprowadzania towarów na rynek Polski i UE", wykład: "Elektrotechnologie - stan obecny i perspektywy wykorzystania w elektryce i energetyce. 

Zapraszamy dziś do godz. 17.00 i jutro w godz. 9.00 - 15.00. 
więcej >>
15.11.16

Nagrody Targowe rozdane!

Konkursy targowe to nieodłączny element każdego wydarzenia targowego. Przedstawiamy zwycięzców konkursów towarzyszących Targom ENERGETICS i INFOSTRADA. 
więcej >>
15.11.16

Targi ENERGETICS, INFOSTRADA i Wschodnie Dni Kooperacji uroczyście otwarte!

Przed nami trzy dni intensywnych rozmów biznesowych w obszarze energetyki, telekomunikacji i sektora metalowego. Uroczystego otwarcia Targów dokonał Grzegorz Kapusta – Wice Marszałek Województwa Lubelskiego. Na uroczystości byli obecni m.in.: Konrad Sawicki – Doradca Wojewody Lubelskiego; Wojciech Lutek – Prezes PGE Dystrybucja S.A., prof. Anna Halicka - Prorektor ds. współpracy z otoczeniem społeczno-biznesowym Politechniki Lubelskiej, Piotr Szymczak Prezes Stowarzyszenia Elektryków Polskich. Nie zabrakło również przedstawicieli Patronów i Partnerów, którzy są zaangażowani we współorganizację Targów

więcej >>
14.11.16

ENEREGTICS już jutro!

Trwają ostanie przygotowania do Targów Energetycznych ENERGETICS, Targów Technologii Szerokopasmowych INFOSTRADA oraz Wschodnich Dni Kooperacji. Serdecznie zapraszamy na uroczyste otwieracie Targów, które odbędzie się jutro (15 listopada, wtorek) o godz. 11.00  na scenie w Hali C. Przypominamy, że dla zwiedzających wstęp na targi jest bezpłatny po rejestracji (on-line lub na miejscu podczas trwania Targów). Szczegóły dostępne są w zakładce "Dla zwiedzających". 
więcej >>
5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13