MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

04.09.2017

Konferencja "Niezależność energetyczna na poziomie lokalnym"

Podczas Targów Energetycznych ENERGETICS 2017 (środa, 15 listopada b.r., godz. 9.30) odbędzie się konferencja "Niezależność energetyczna na poziomie lokalnym". Prelegenci opowiedzą m.in.: o klastrach energii, roli odnawialnych źródeł energii w niezależności energetycznej na poziomie lokalnym, dobrych praktykach stosowanych w krajach europejskich. Wstęp bezpłatny. Organizatorem konferencji jest Lubelski Klaster Ekoenergetyczny

Szczegółowy program >>> POBIERZ
16.08.2017

Forum Dystrybutorów Energii - to już III edycja!

Pierwszego dnia Targów ENERGETICS (14 listopada 2017 r.) odbędzie się III edycja Forum Dystrybutorów Energii. Główny obszar tematyczny konferencji to niezawodność dostaw energii elektrycznej w Polsce. Program Forum obejmuje zagadnienia takie jak: taryfa jakościowa - doświadczenia i kierunki na kolejny okres taryfowy oraz wyzwania wobec Operatorów Systemów Dystrybucyjnych w świetle najnowszych uregulowań prawnych. Organizatorami Forum Dystrybutorów Energii są: Polskie Towarzystwo Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej i Targi Lublin. 
04.08.17

XXI Polsko-Białoruskie Forum Gospodarcze "Dobrosąsiedztwo - 2017" na Targach ENERGETICS

„Popatrzmy w przyszłość: energetyka, transport i logistyka – pola dla nowoczesnej współpracy sąsiadów” to hasło przewodnie dwudniowego XXI Polsko-Białoruskiego Forum Gospodarczego "Dobrosąsiedztwo - 2017", które odbędzie się podczas Targów ENERGETICS. W ramach spotkania eksperci będą rozmawiać o istotnych kwestiach, m.in.: kierunkach rozwoju polsko-białoruskiej współpracy w sektorze transportu i logistyki czy działaniach przemysłu na rzecz energetyki, zwłaszcza w obszarze innowacji i kooperacji.  Swoją obecność zapowiedzieli przedstawiciele polskiej i białoruskiej administracji centralnej, jak i władz lokalnych. Forum odbędzie się w dn. 14-15 listopada 2017. 
27.06.17

Patronat honorowy Ministra Energii

Miło nam poinformować, że Minister Energii Krzysztof  Tchórzewski objął Patronat Honorowy nad X edycją Targów Energetycznych ENERGETICS. 
3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11