MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

25.09.17

Seminaria szkoleniowe Stowarzyszenia Elektryków Polskich na Targach ENERGETICS

Wspólnie ze Stowarzyszeniem Elektryków Polskich zapraszamy do udziału w seminariach szkoleniowych, które odbędą się drugiego dnia Targów (15 listopada b.r.). Płatne seminarium "Pomiar – analiza – oszczędność" odbędzie się w sali konferencyjnej B2A (I pięto) i wymaga wcześniejszego zgłoszenia uczestnictwa. Seminarium „Opieka metrologiczna gwarancją jakości produktu” (sala konferencyjna B2B; I piętro) ma charakter otwarty i bezpłatny. Obydwa seminaria rozpoczną się o godz. 10.00. Seminaria zakończone będą imiennym certyfikatem uczestnictwa sygnowanym przez Stowarzyszenie Elektryków Polskich Centralny Ośrodek Szkolenia i Wydawnictw.
więcej >>
04.09.2017

Konferencja "Niezależność energetyczna na poziomie lokalnym"

Podczas Targów Energetycznych ENERGETICS 2017 (środa, 15 listopada b.r., godz. 9.30) odbędzie się konferencja "Niezależność energetyczna na poziomie lokalnym". Prelegenci opowiedzą m.in.: o klastrach energii, roli odnawialnych źródeł energii w niezależności energetycznej na poziomie lokalnym, dobrych praktykach stosowanych w krajach europejskich. Wstęp bezpłatny. Organizatorem konferencji jest Lubelski Klaster Ekoenergetyczny

Szczegółowy program >>> POBIERZ
16.08.2017

Forum Dystrybutorów Energii - to już III edycja!

Pierwszego dnia Targów ENERGETICS (14 listopada 2017 r.) odbędzie się III edycja Forum Dystrybutorów Energii. Główny obszar tematyczny konferencji to niezawodność dostaw energii elektrycznej w Polsce. Program Forum obejmuje zagadnienia takie jak: taryfa jakościowa - doświadczenia i kierunki na kolejny okres taryfowy oraz wyzwania wobec Operatorów Systemów Dystrybucyjnych w świetle najnowszych uregulowań prawnych. Organizatorami Forum Dystrybutorów Energii są: Polskie Towarzystwo Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej i Targi Lublin. 
04.08.17

XXI Polsko-Białoruskie Forum Gospodarcze "Dobrosąsiedztwo - 2017" na Targach ENERGETICS

„Popatrzmy w przyszłość: energetyka, transport i logistyka – pola dla nowoczesnej współpracy sąsiadów” to hasło przewodnie dwudniowego XXI Polsko-Białoruskiego Forum Gospodarczego "Dobrosąsiedztwo - 2017", które odbędzie się podczas Targów ENERGETICS. W ramach spotkania eksperci będą rozmawiać o istotnych kwestiach, m.in.: kierunkach rozwoju polsko-białoruskiej współpracy w sektorze transportu i logistyki czy działaniach przemysłu na rzecz energetyki, zwłaszcza w obszarze innowacji i kooperacji.  Swoją obecność zapowiedzieli przedstawiciele polskiej i białoruskiej administracji centralnej, jak i władz lokalnych. Forum odbędzie się w dn. 14-15 listopada 2017. 
2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10