MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

25.10.18

Inteligentne sieci elektroenergetyczne - teoria i praktyka

15 listopada w godz.  9.00 – 15.00 (sala konferencyjna B1) odbędzie się zamknięta konferencja pt.:"Inteligentne sieci elektroenergetyczne, teoria i praktyka" dotycząca pomiarów prądów i napięć w inteligentnych sieciach SN z wykorzystaniem przekładników elektronicznych oraz transmisji informacji za pomocą BPL –szerokopasmowej komunikacji czasu rzeczywistego. 
Organizatorami konferencji są: Mikronika i Protektel sp. z o.o.  Wstęp tylko z zaproszeniem od Organizatorów.  >>> PROGRAM<<<
24.10.18

Praca biura targów w dniu 12 listopada b.r.

W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi pracy biura targów w dniu 12 listopada b.r. informujemy, że w tym dniu Biuro Targów będzie czynne, a montaż stoisk oraz wszelkie przygotowania do Targów Energetycznych ENERGETICS 2018 odbędą się zgodnie z planem.
23.10.18

Otwarte forum dystrybutorów energii

Zapraszamy na otwarte Forum Dystrybutorów Energii, które odbędzie się 13 listopada o godz. 12.00 (sala konferencyjna w hali C) podczas Targów ENERGETICS. W ramach forum odbędą się dwa panele dyskusyjne. Pierwszy z nich będzie dotyczył bezpieczeństwa dostaw energii elektrycznej w Polsce z perspektywy Operatorów Systemów Dystrybucyjnych, drugi: bezpieczeństwa dostaw energii w regionach i współpraca Operatorów Systemów Dystrybucyjnych z samorządami. WSTĘP WOLNY!
więcej >>
15.10.2018

Szkolenie Elektromobilność – dzisiaj i jutro

Elektromobilność to światowy trend, który obecnie dotyczy nie tylko kwestii technicznych, eksploatacyjnych i infrastrukturalnych, ale także zagadnień o charakterze gospodarczym, społecznym czy środowiskowym. Wszystkich zainteresowanych tym zagadnieniem zapraszamy na bezpłatne szkolenie pt.: "Elektromobilność - dzisiaj i jutro", które odbędzie się 14 listopada w godz. 11.00 - 15.00 (sala konferencyjna w hali C).  

WSTĘP BEZPŁATNY!
więcej >>
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9