MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

26.10.17

Konferencja "Niezależność energetyczna na poziomie lokalnym" oraz potkania kooperacyjne (B2B) w branży OZE

Zapraszamy do udziału w konferencji "Niezależność energetyczna na poziomie lokalnym" (środa, 15 listopada b.r., godz. 9.30) . Prelegenci opowiedzą m.in.: o klastrach energii, roli odnawialnych źródeł energii w niezależności energetycznej na poziomie lokalnym, dobrych praktykach stosowanych w krajach europejskich. Udział w konferencji wymaga wcześniejszej rejestracji. Organizatorem konferencji jest Lubelski Klaster Ekoenergetyczny. Szczegółowy program konferencji  >>> POBIERZ (j.pol)  >>> POBIERZ (j.ang)
Formularz rejestracyjny >>> POBIERZ
Spotkania kooperacyjne >>> SZCZEGÓŁY
więcej >>
20.10.17

Seminaria szkoleniowe "Pomiar – analiza – oszczędność" i "Opieka metrologiczna gwarancją jakości produktu”

15 listopada b.r. (II dzień Targów ENERGETICS) zapraszamy do udziału w seminariach szkoleniowych, które zakończone będą imiennym certyfikatem uczestnictwa sygnowanym przez Stowarzyszenie Elektryków Polskich Centralny Ośrodek Szkolenia i Wydawnictw. Płatne seminarium "Pomiar – analiza – oszczędność" odbędzie się w sali konferencyjnej B2A (I pięto) o godz. 11.00. Bezpłatne seminarium "Opieka metrologiczna gwarancją jakości produktu” odbędzie się  w sali  konferencyjnej B2B (I piętro; Uwaga! ograniczona liczba miejsc). 


"Pomiar – analiza – oszczędność"  >>> zgłoś udział
"Opieka metrologiczna gwarancją jakości produktu”  >>> zgłoś udział
17.10.17

Izolowanie, łączenie i zabezpieczanie kabli niskiego i średniego napięcia

Cellpack jest wiodącą firmą specjalizującą się w technikach izolowania, łączenia i zabezpieczania kabli niskiego i średniego napięcia przy pomocy innowacyjnych, kompletnych rozwiązań systemowych: od produktów najwyższej jakości, poprzez kompleksowe doradztwo oraz szkolenia z zakresu montażu produktów. Cellpack Electrical Products należy do Grupy Behr Bircher Cellpack, która skutecznie rozwija, produkuje i dystrybuuje osprzęt kablowy w trzech technologiach: termokurczliwej, żywicznej i zimnokurczliwej do 42 kV.


więcej >>
10.10.17

Systemy dla automatyki przemysłowej

MIKRONIKA jest jednym z ważniejszych krajowych dostawców rozwiązań systemowych dla automatyki przemysłowej. Swoją działalność opiera na autorskim oprogramowaniu i własnej bazie sprzętowej. Od prawie 35 lat oferuje rozwiązania w elektroenergetyce, metalurgii, przemyśle chemicznym, a także w telekomunikacji.

więcej >>
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9