MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

10.11.17

Serwisowa Linia Kablowa (SLK) średniego napięcia

Serwisowa Linia Kablowa (SLK) średniego napięcia to autorskie rozwiązanie technologiczne stworzone w PGE Dystrybucja S.A. Oddział Łódź, oparte o przenośną linię kablową SN, z dodatkową osłoną zewnętrzną odporną na czynniki mechaniczne, przystosowaną do wielokrotnego rozwijania/zwijania kabla. Zastosowanie tego rozwiązania pozwala poprawić niezawodność i ciągłość dostaw energii elektrycznej do Odbiorców, co jest szczególnie istotne w kontekście ostatnich anomalii pogodowych, które dotykają tereny naszego kraju.
więcej >>
03.11.2017

Lista Wystawców - sprawdź jakie firmy spotkasz podczas Targów ENERGETICS

Jeśli zastanawiasz się jakie firmy zaprezentują swoją ofertę podczas X edycji Lubelskich Targów Energetycznych ENERGETICS zapraszamy do zapoznania się z listą Wystawców !

30.10.2017

Nowy kierunek - elektromobilność!

Mentz Electric Sp z o.o. jest firmą o profilu produkcyjno-handlowym założoną w 2015 roku. Od początku dostarcza klientom krajowym i zagranicznym najwyższej jakości sprzęt dystrybucji energii. W zakresie działalności spółki mieści się produkcja urządzeń rozdzielczych, sterowania i automatyki przemysłowej. W 2017 roku, po kilkumiesięcznych testach i próbach,  firma rozpoczęła produkcję stacjonarnych i przenośnych stacji do ładowania samochodów elektrycznych. 

więcej >>
26.10.17

Konferencja "Niezależność energetyczna na poziomie lokalnym" oraz potkania kooperacyjne (B2B) w branży OZE

Zapraszamy do udziału w konferencji "Niezależność energetyczna na poziomie lokalnym" (środa, 15 listopada b.r., godz. 9.30) . Prelegenci opowiedzą m.in.: o klastrach energii, roli odnawialnych źródeł energii w niezależności energetycznej na poziomie lokalnym, dobrych praktykach stosowanych w krajach europejskich. Udział w konferencji wymaga wcześniejszej rejestracji. Organizatorem konferencji jest Lubelski Klaster Ekoenergetyczny. Szczegółowy program konferencji  >>> POBIERZ (j.pol)  >>> POBIERZ (j.ang)
Formularz rejestracyjny >>> POBIERZ
Spotkania kooperacyjne >>> SZCZEGÓŁY
więcej >>
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9