MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

12.11.18

Montaż targów ENERGETICS trwa

Trwają ostatnie przygotowania do Targów Energetycznych ENERGETICS. Zapraszamy do odwiedzenia ekspozycji targowej jutro od godz. 9.00 do 17.00 oraz w środę i czwartek. Uroczyste otwarcie targów odbędzie się o godz. 11.00 w sali konferencyjnej w hali C. Wszystkim którzy nie mają jeszcze swojej wejściówki przypominamy, że rejestracja internetowa jest ciągle aktywna. 
więcej >>
10.11.2018

Lubelski Węgiel "Bogdanka" patronem branżowym Targów ENERGETICS

Z przyjemnością informujemy, że Lubelski Węgiel „Bogdanka” S.A. objął Patronat Branżowy nad XI edycją Targów Energetycznych ENERGETICS. Lubelski Węgiel „Bogdanka” jest jednym z liderów rynku producentów węgla kamiennego w Polsce, wyróżniających się na tle branży pod względem osiąganych wyników finansowych, wydajności wydobycia węgla kamiennego oraz planów inwestycyjnych zakładających udostępnienie nowych złóż. Sprzedawany przez Spółkę węgiel kamienny energetyczny stosowany jest przede wszystkim do produkcji energii elektrycznej, cieplnej i produkcji cementu. Odbiorcami Spółki są w głównej mierze firmy przemysłowe, przede wszystkim podmioty prowadzące działalność w branży elektroenergetycznej zlokalizowane we wschodniej i północno-wschodniej Polsce.
więcej >>
09.11.18

Targi Energetyczne ENERGETICS już we wtorek!

Targi Energetyczne ENERGETICS zbliżają się wielkimi krokami. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym programem wydarzeń towarzyszących. Zapowiadają się trzy dni przepełnione szkoleniami, konferencjami i seminariami. Koniecznie sprawdźcie listę Wystawców plan ekspozycji. Pamiętajcie, że nadal trwa rejestracja - wystarczy kliknąć >>> TU <<< aby odebrać swoją wejściówkę. 
08.11.18

Cyfrowy segregator w chmurze

14 listopada w godz. 14.45 - 15.15 zapraszamy na szkolenie pt.: "Cyfrowy segregator w chmurze. Prosty dostęp i kontrola projektów i dokumentacji dla budowy, nieruchomości i przetargów".  Szkolenie odbędzie się w sali konferencyjnej B1. Organizator: iBinder Polska.  >>> PROGRAM<<<

Wstęp wolny!
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9