MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

10.11.2018

Lubelski Węgiel "Bogdanka" patronem branżowym Targów ENERGETICS

Z przyjemnością informujemy, że Lubelski Węgiel „Bogdanka” S.A. objął Patronat Branżowy nad XI edycją Targów Energetycznych ENERGETICS. Lubelski Węgiel „Bogdanka” jest jednym z liderów rynku producentów węgla kamiennego w Polsce, wyróżniających się na tle branży pod względem osiąganych wyników finansowych, wydajności wydobycia węgla kamiennego oraz planów inwestycyjnych zakładających udostępnienie nowych złóż. Sprzedawany przez Spółkę węgiel kamienny energetyczny stosowany jest przede wszystkim do produkcji energii elektrycznej, cieplnej i produkcji cementu. Odbiorcami Spółki są w głównej mierze firmy przemysłowe, przede wszystkim podmioty prowadzące działalność w branży elektroenergetycznej zlokalizowane we wschodniej i północno-wschodniej Polsce.
więcej >>
09.11.18

Targi Energetyczne ENERGETICS już we wtorek!

Targi Energetyczne ENERGETICS zbliżają się wielkimi krokami. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym programem wydarzeń towarzyszących. Zapowiadają się trzy dni przepełnione szkoleniami, konferencjami i seminariami. Koniecznie sprawdźcie listę Wystawców plan ekspozycji. Pamiętajcie, że nadal trwa rejestracja - wystarczy kliknąć >>> TU <<< aby odebrać swoją wejściówkę. 
08.11.18

Cyfrowy segregator w chmurze

14 listopada w godz. 14.45 - 15.15 zapraszamy na szkolenie pt.: "Cyfrowy segregator w chmurze. Prosty dostęp i kontrola projektów i dokumentacji dla budowy, nieruchomości i przetargów".  Szkolenie odbędzie się w sali konferencyjnej B1. Organizator: iBinder Polska.  >>> PROGRAM<<<

Wstęp wolny!
08.11.18

Panel wykładowy Politechniki Lubelskiej

Zapraszamy do uczestnictwa w panelu wykładowym Politechniki Lubelskiej pt.: "Innowacyjny próżniowy rozłącznik średniego napięcia w obudowie zamkniętej dedykowany do sieci Smart Grids". Panel odbędzie się 15 listopada 2018 w sali konferencyjnej w hali C. 

Wstęp wolny! 
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9