MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

16.08.2017

Forum Dystrybutorów Energii - to już III edycja!

Pierwszego dnia Targów ENERGETICS (14 listopada 2017 r.) odbędzie się III edycja Forum Dystrybutorów Energii. Główny obszar tematyczny konferencji to niezawodność dostaw energii elektrycznej w Polsce. Program Forum obejmuje zagadnienia takie jak: taryfa jakościowa - doświadczenia i kierunki na kolejny okres taryfowy oraz wyzwania wobec Operatorów Systemów Dystrybucyjnych w świetle najnowszych uregulowań prawnych. Organizatorami Forum Dystrybutorów Energii są: Polskie Towarzystwo Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej i Targi Lublin. 
04.08.17

XXI Polsko-Białoruskie Forum Gospodarcze "Dobrosąsiedztwo - 2017" na Targach ENERGETICS

„Popatrzmy w przyszłość: energetyka, transport i logistyka – pola dla nowoczesnej współpracy sąsiadów” to hasło przewodnie dwudniowego XXI Polsko-Białoruskiego Forum Gospodarczego "Dobrosąsiedztwo - 2017", które odbędzie się podczas Targów ENERGETICS. W ramach spotkania eksperci będą rozmawiać o istotnych kwestiach, m.in.: kierunkach rozwoju polsko-białoruskiej współpracy w sektorze transportu i logistyki czy działaniach przemysłu na rzecz energetyki, zwłaszcza w obszarze innowacji i kooperacji.  Swoją obecność zapowiedzieli przedstawiciele polskiej i białoruskiej administracji centralnej, jak i władz lokalnych. Forum odbędzie się w dn. 14-15 listopada 2017. 
27.06.17

Patronat honorowy Ministra Energii

Miło nam poinformować, że Minister Energii Krzysztof  Tchórzewski objął Patronat Honorowy nad X edycją Targów Energetycznych ENERGETICS. 
27.04.17

Międzynarodowa konferencja dotycząca energetyki odnawialnej i efektywności energetycznej na Targach ENERGETICS

Podczas tegorocznych Targów ENERGETICS odbędzie się międzynarodowa konferencja poświęcona problematyce energetyki odnawialnej i działaniom poprawiającym efektywność energetyczną. Do udziału w konferencji zostaną zaproszeni przedstawiciele instytucji partnerskich projektu EmpInno z Niemiec, Danii, Polski, Litwy, Łotwy, Estonii, Finlandii i Szwecji. Podczas konferencji będą prezentowane dobre praktyki związane z transferem technologii i wdrażaniem innowacji w branży OZE i efektywności energetycznej.
więcej >>
9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17