MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

17.10.17

Izolowanie, łączenie i zabezpieczanie kabli niskiego i średniego napięcia

Cellpack jest wiodącą firmą specjalizującą się w technikach izolowania, łączenia i zabezpieczania kabli niskiego i średniego napięcia przy pomocy innowacyjnych, kompletnych rozwiązań systemowych: od produktów najwyższej jakości, poprzez kompleksowe doradztwo oraz szkolenia z zakresu montażu produktów. Cellpack Electrical Products należy do Grupy Behr Bircher Cellpack, która skutecznie rozwija, produkuje i dystrybuuje osprzęt kablowy w trzech technologiach: termokurczliwej, żywicznej i zimnokurczliwej do 42 kV.


więcej >>
10.10.17

Systemy dla automatyki przemysłowej

MIKRONIKA jest jednym z ważniejszych krajowych dostawców rozwiązań systemowych dla automatyki przemysłowej. Swoją działalność opiera na autorskim oprogramowaniu i własnej bazie sprzętowej. Od prawie 35 lat oferuje rozwiązania w elektroenergetyce, metalurgii, przemyśle chemicznym, a także w telekomunikacji.

więcej >>
05.10.2017

Kluczowym produktem Instytutu Tele- i Radiotechnicznego są sterowniki polowe MUPASZ 710 PLUS. W ofercie firmy znajdują się również: automaty SZR, jak również małogabarytowe sterowniki polowe MUPASZ 101, 900, 901, 902E, sterownik polowy przeznaczony do ochrony i sterowania obiektami odwodnienia Mizas 514, zabezpieczenie przeznaczone do stref zagrożonych wybuchem M200G, zabezpieczenie zwarciowe Mizas 510, sygnalizatory napięcia SN2, SN3, sygnalizator zgodności faz SF1, sygnalizator przepływu prądu SPPZ 214, a także nowe oprogramowanie narzędziowe „Edytor Funkcji Logicznych ELF2” oraz przetworniki prądowe CR/CRR „Rogowskiego” i stycznikowe komory gaszeniowe. Najnowszym opracowaniem firmy jest modułowy sterownik SEM służący do zarządzenia aparatami łączeniowymi pól rozdzielczych.

więcej >>
02.10.2017

Ostatnia szansa na zgłoszenie uczestnictwa w Targach ENERGETICS

Termin nadsyłania zgłoszeń uczestnictwa w Targach Energetycznych ENERGETICS dobiega końca. Wszystkie firmy, które są zainteresowane zaprezentowaniem swojej oferty podczas Targów mogą nadsyłać zgłoszenia do 17 października (wtorek) 2017 r. 
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15