MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

03.11.2017

Lista Wystawców - sprawdź jakie firmy spotkasz podczas Targów ENERGETICS

Jeśli zastanawiasz się jakie firmy zaprezentują swoją ofertę podczas X edycji Lubelskich Targów Energetycznych ENERGETICS zapraszamy do zapoznania się z listą Wystawców !

30.10.2017

Nowy kierunek - elektromobilność!

Mentz Electric Sp z o.o. jest firmą o profilu produkcyjno-handlowym założoną w 2015 roku. Od początku dostarcza klientom krajowym i zagranicznym najwyższej jakości sprzęt dystrybucji energii. W zakresie działalności spółki mieści się produkcja urządzeń rozdzielczych, sterowania i automatyki przemysłowej. W 2017 roku, po kilkumiesięcznych testach i próbach,  firma rozpoczęła produkcję stacjonarnych i przenośnych stacji do ładowania samochodów elektrycznych. 

więcej >>
26.10.17

Konferencja "Niezależność energetyczna na poziomie lokalnym" oraz potkania kooperacyjne (B2B) w branży OZE

Zapraszamy do udziału w konferencji "Niezależność energetyczna na poziomie lokalnym" (środa, 15 listopada b.r., godz. 9.30) . Prelegenci opowiedzą m.in.: o klastrach energii, roli odnawialnych źródeł energii w niezależności energetycznej na poziomie lokalnym, dobrych praktykach stosowanych w krajach europejskich. Udział w konferencji wymaga wcześniejszej rejestracji. Organizatorem konferencji jest Lubelski Klaster Ekoenergetyczny. Szczegółowy program konferencji  >>> POBIERZ (j.pol)  >>> POBIERZ (j.ang)
Formularz rejestracyjny >>> POBIERZ
Spotkania kooperacyjne >>> SZCZEGÓŁY
więcej >>
20.10.17

Seminaria szkoleniowe "Pomiar – analiza – oszczędność" i "Opieka metrologiczna gwarancją jakości produktu”

15 listopada b.r. (II dzień Targów ENERGETICS) zapraszamy do udziału w seminariach szkoleniowych, które zakończone będą imiennym certyfikatem uczestnictwa sygnowanym przez Stowarzyszenie Elektryków Polskich Centralny Ośrodek Szkolenia i Wydawnictw. Płatne seminarium "Pomiar – analiza – oszczędność" odbędzie się w sali konferencyjnej B2A (I pięto) o godz. 11.00. Bezpłatne seminarium "Opieka metrologiczna gwarancją jakości produktu” odbędzie się  w sali  konferencyjnej B2B (I piętro; Uwaga! ograniczona liczba miejsc). 


"Pomiar – analiza – oszczędność"  >>> zgłoś udział
"Opieka metrologiczna gwarancją jakości produktu”  >>> zgłoś udział
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14