MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Trwa najważniejsze spotkanie liderów polskiej energetyki!

Pierwszy dzień Targów ENERGETICS upłynął pod znakiem spotkań, rozmów biznesowych oraz rozważań nad przyszłością polskiej energetyki. Program na dziś zapowiada się równie interesująco. Forum Biznesowe Yokoten, Seminarium Lubelskiego Klastra Ekoenergetycznego, szkolenie "Elektromobilność dzisiaj i jutro" oraz szkolenia prowadzone przez naszych Wystawców to tylko część z propozycji na dziś. 

O godz. 9.00 rozpoczęło się Forum Biznesowe Yokoten gdzie międzynarodowi eksperci oraz przedstawiciele firm zajmujących się wdrożeniami przemysłu 4.0, automatyzacją i robotyzacją pokażą, jak przygotować się do wyzwań związanych z tempem zmian technologicznych w produkcji, a także w jaki sposób wykorzystać zmiany organizacyjne do budowy przewag konkurencyjnych. (wstęp płatny)

sali konferencyjnej B1 trwa Seminarium Lubelskiego Klastra Ekoenergetycznego poświęcone m.in.: inteligentnej energetyce lokalnej, budynkom pasywnym, zintegrowanemu zarządzaniu gospodarką energetyczną, gospodarce odpadami drzewnymi czy uprawie biomasy. Seminarium potrwa do godz. 13.00. WSTĘP WOLNY!

godz. 11.00 w sali konferencyjnej w hali C odbędzie się szkolenie pt.: "Elektromobilność – dzisiaj i jutro”. Zaproszeni eksperci opowiedzą o pojazdach, infrastrukturze ładowania, technologiach wodorowych w pojazdach elektrycznych, a także wyzwania pojawiających się w tych obszarach.WSTĘP WOLNY!


O godz. 10.00 rozpoczęło się szkolenie dotyczące stref zagrożenia wybuchem organizowane przez firmę Grupa Wolff. Szkolenie odbywa się w wewnętrznej sali konferencyjnej na I piętrze. WSTĘP WOLNY!

W godz. 10.15-10.45 oraz 15.15 – 15.45 w sali konferencyjnej w hali C firma Wire Solutions poprowadzi dwie prezentacje poświęcone zaciskaniu i prawidłowemu montażowi złącz. WSTĘP WOLNY!

Cyfrowy segregator w chmurze. Prosty dostęp i kontrola projektów i dokumentacji dla budowy, nieruchomości i przetargów - iBinder  to tytuł prezentacji firmy iBinder Polska. Zapraszamy o godz. 14.45  do sali konferencyjnej B1 (parter). WSTĘP WOLNY!


>>> SZCZEGÓŁOWY PROGRAM TARGÓW<<<


 
 
 

<< wstecz