MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Konferencja dotycząca przemysłu 4.0 - musisz tu być!

W tym roku Targom Energetycznym ENERGETICS będzie towarzyszyć forum biznesowe organizowane przez Klaster Wyżyna Motoryzacyjna i Maszynowa pt.: „YOKOTEN – lean management i automatyzacja w produkcji. Wyżyna dobrych praktyk przemysłowych 2018”. Międzynarodowi eksperci oraz przedstawiciele firm zajmujących się wdrożeniami przemysłu 4.0, automatyzacją i robotyzacją pokażą, jak przygotować się do wyzwań związanych z tempem zmian technologicznych w produkcji, a także w jaki sposób wykorzystać zmiany organizacyjne do budowy przewag konkurencyjnych.

Idea YOKOTEN opiera się na dzieleniu się dobrymi praktykami. Tematyka forum obejmuje zagadnienia takie jak optymalizacja procesów produkcji, wdrażanie nowoczesnych systemów zarządzania czy przywództwo Lean oparte na systemie zarządzania stosowanym w Toyocie (TPS). Uczestnicy konferencji nie muszą jechać do Japonii, aby poznać najbardziej zaawansowane sposoby zarządzania i prowadzenia przedsiębiorstwa.

Wykład wprowadzający wygłosi Pan Carl Klemm, były Prezes Toyota Motor Manufacturing Poland, którego cała kariera zawodowa w koncernie Toyota związana była z praktycznym wdrożeniem Toyota Production System oraz filozofii lean manufacturing (szczupłej produkcji), w celu osiągnięcia jakości wbudowanej w proces produkcyjny.

Wydarzenie będzie skoncentrowane na elementach wdrożeniowych oraz praktycznych korzyściach osiąganych przez firmę w procesie rozwoju organizacji produkcji. Konfrontacja różnych filozofii rozwoju produkcji połączona zostanie z częścią warsztatową oraz wizytami studyjnymi w lubelskich firmach, gdzie w towarzystwie eksperta będzie można poznać konkretne studia przypadków. 

Forum skonfrontuje ze sobą dwa światy TPS i Industry 4.0 – czy najnowsze dostępne technologie w produkcji całkowicie zastąpią zarządzanie w stylu TPS? Czy Lean Management jest potrzebny w fabryce przyszłości?

Udział w forum jest płatny i wymaga wcześniejszego zgłoszenia.

>>> PROGRAM |  BILETY <<<


<< wstecz