MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

24.10.16

M&MR Trading Polska - „Kształtujemy przyszłość bezpieczeństwa”

Spółka M&MR Trading Polska za pośrednictwem Business Unit TransComfort dostarcza na rynek specjalistyczne węże, złącza oraz towarzyszącą im armaturę przemysłową. Firma oferuje przewody na bazie węży gumowych, tworzywowych i stalowych w zakresie ciśnienia do 200 bar i średnicy do DN 1500 mm. O sobie mówią: „Wyposażamy między innymi instalacje odsiarczania spalin, rozładunku cystern drogowych i kolejowych, hydrotransportu popiołów, a także przesyłu paliw alternatywnych. Reprezentujemy na polskim rynku uznane na całym świecie firmy jak Continental ContiTech, Taurus, Phoenix oraz DIXON”. Szczegółową ofertę będziecie mogli sprawdzić podczas Targów ENERGETICS w ramach strefy Utrzymania Ruchu. 
więcej >>
24.10.16

Automatyka przemysłowa od Sitaniec Technology

Firma Sitaniec Technology zaprezentuje swoją ofertę w strefie Utrzymania Ruchu podczas Targów ENERGETICS. Firma świadczy usługi inżynierskie dla szerokiej grupy odbiorców, począwszy od małych aż po duże międzynarodowe przedsiębiorstwa przemysłowe. Od początku założenia firmy w 2000 roku, ważnym elementem działalności jest również sprzedaż urządzeń i podzespołów automatyki, komplementacja dostaw, dobór urządzeń oraz wsparcie techniczne. Sitaniec Technology ściśle współpracuje z firmami Siemens, Omron, WIKA, Sick, dzięki czemu oferują kompletne rozwiązania dla przemysłu – począwszy od projektu, poprzez inwestycję aż do utrzymania ruchu.
21.10.16

Nowości od firmy BEZPOL

Podczas Targów ENERGETICS BEZPOL zaprezentuje trzy nowości: urządzenia do pomiaru i kompensacji prądów ziemnozwarciowych, przekładniki prądowe oraz produkty dla energetyki kolejowej. W ofercie firmy znajdują się również: napowietrzne ograniczniki przepięć nN, ograniczniki przepięć średniego i wysokiego napięcia, urządzenia do ogrzewania i wentylacji szaf rozdzielczych, osprzęt do linii napowietrznych 110 kV, 220kV, 400kV; osprzęt transformatorowy i osłony izolacyjne, uziomy i elementy instalacji uziomowych, osprzęt do linii napowietrznych i kablowych nN i sN. 
więcej >>
19.10.16

Inspekcja i inwentaryzacja infrastruktury sieci energetycznych

Wykorzystanie nowoczesnych technologii w inspekcji i inwentaryzacji sieci energetycznych obecnie zyskuje co raz większą popularność. Podczas Targów będzie można zapoznać się z ofertą rozwiązań w tym obszarze.  Firma Nadowski Sp.J. zaprezentuje szeroką gamę rozwiązań służących do inspekcji, inwentaryzacji oraz projektowania infrastruktury sieci energetycznych. 
więcej >>
2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10